24 Eylül 2016 Cumartesi

Kitap Önerisi: OlağanÜstü Tavsiyeler (yetenekli kişiler için)Merhabalar :)

Bugün size yeni bitirdiğim bir kitabı tavsiye etmek istiyorum.

"Olağanüstü Tavsiyeler (yetenekli kişiler için!) - George Lois"

 

George Lois, bize 120 tane çok güzel tavsiye vermiş. Görselde gördüğümüz üzere kitap bu soruyla başlıyor. 

"Dünyada 4 tip insan vardır. Sen hangisisin?"

Devamında ise George Lois, kendi hayatından örneklerle tavsiyelerde bulunuyor. Biliyorsunuz tasarımın matematik gibi kesin kuralları yoktur. George Lois bu kitapta, bize kendi yöntemlerini sunmuş.

İçeriğine bir göz atmak isteyenler  linke tıklayabilir. 

George Lois, reklam dünyasının en etkileyici isimlerinden biri. Tasarımın hangi kolunda olursanız olun, çokça ilham alabileceğiniz bir kitap. Son olarak kitabın iç kapak yazısını paylaşmak istiyorum.

"Tutkulu, sıra dışı, sarsıcı ve muhatabına 'kapak olacak' nitelikteki tarzıyla yazar George Lois; çeşitli açıklamalar ve örneklemelerle, size yaratıcı potansiyelinizi keşfetmenin yollarını öğretiyor. Kullandığı sözcüklerle, yaratıcı hayatın marifetlerine ve ayrıca; ticaret, reklam, tasarım ve görsel sanatlar gibi yaratıcı sürecin her aşamasına dair yepyeni içgörüler sunuyor. Verdiği tavsiyeler, yaratıcılıkla yürütülen iş kollarında insanların ufkunu genişletip hayatlarını değiştirme imkanı sunmanın yanısıra genç girişimciler için de, marka ve satış sanatı hakkında iyi bir başlangıç yaptırma niteliği taşıyor."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder